dinsdag 2 juni 2020

Weerstation Egmond aan Zee

Via deze site brengen wij U op de hoogte over alles wat er gebeurd binnen onze vereniging.

Foto's van evenementen en veel meer onzin vind u op de Facebookpagina van Bij Nacht en Ontij.

Reacties en vangstberichten in het gastenboek

Heeft u zelf iets te melden voor op deze site, mail het naar de Webmaster
Heeft u iets voor het bestuur, meld het dan naar de secretaris
Mail u bericht naar de Penningmeester

Leden van het dagelijks bestuur zijn:
Voorzitter:            Simon Broersen   
Secretaris:           Rob Stam 
Penningmeester: Patrick Groen

Agenda 2019 - 2020 ivm met de Coronacrisis zijn al deze data onder voorbehoud
26 april 2020   8e competitiewedstrijd
20 juni 2020   Visserijdag
Vak Nr
vak
Nr
visser
Naam Vereniging Korps Totaal
CM
Aantal vis Grootste
 vis
Plaats
 in vak
Plaats
overall
E 34 165 Mors Cock HSV Nacht en Ontij   483 17 37 1 1
C 5 108 Jammy Postemus HSV De Sportvisser Team Hengelhuis Maassluis 435 18 31 1 2
A 33 140 Fred de Cock HSV De Sportvisser   421 19 30 1 3
D 8 127 Bas Hollander HSV NoordWest 9 Nipro Team 347 15 26 1 4
B 6 27 Henk Minnaard De Slufter-HSV Gr-R'dam Slufter 6 326 14 36 1 5
C 26 118 Marcel Blenk ZBV Terheijde aan Zee Team Terheijde 3 356 14 40 2 6
E 27 82 Cor van de Houwen WSV 'sGravenzande Team Marco 327 12 38 2 7
A 7 56 Hans de Wit HSV NoordWest 9 Bij de Vleet 291 11 32 2 8
D 24 112 Dennis Zwiers HSV De Sportvisser Yuki Team 287 13 31 2 9
B 10 19 Ed Brand De Slufter-HSV Gr-R'dam Slufter 4 258 11 41 2 10
C 4 162 Boer Hessel de HSV Nacht en Ontij   336 15 32 3 11
E 32 105 Berend Duindam HSV De Sportvisser Sportvisser team 2 324 14 44 3 12
A 19 63 Philip Stam HSV Nacht en Ontij De Egmonden 246 11 30 3 13
B 5 107 Mischa Voskamp HSV De Sportvisser Team Hengelhuis Maassluis 245 11 31 3 14
D 20 8 Albert Leeuwis De Slufter-HSV Gr-R'dam Slufter 2 240 10 30 3 15
E 24 111 Herbert van de Vlught HSV De Sportvisser Yuki Team 316 11 40 4 16
C 12 71 Paul van Boheemen ZBV Terheijde aan Zee Zeevisteam Westland 307 13 29 4 17
A 12 74 Willem Louman ZBV Terheijde aan Zee Zeevisteam Westland 235 9 38 4 18
D 5 109 John Duynisveld HSV De Sportvisser Team Hengelhuis Maassluis 227 9 44 4 19
B 31 87 Martin van Rhijn HSV Brittenburgh Brittenburgh 1 222 10 26 4 20
E 22 55 Gerard Oltmans HSV NoordWest 9 Everest 3 309 9 40 5 21
C 34 153 Damen Corne HSV De Sportvisser   253 11 51 5 22
D 19 61 Ab Kok HSV Nacht en Ontij De Egmonden 226 6 46 5 23
A 22 51 Rens de Jong HSV NoordWest 9 Everest 3 213 9 32 5 24
B 7 57 Jos van Stralen HSV NoordWest 9 Bij de Vleet 205 8 31 5 25
E 21 80 Joop van der Velden ZBV Terheijde aan Zee Paddy Zeevisteam 302 13 39 6 26
C 24 113 Martin van de Drift HSV De Sportvisser Yuki Team 252 10 39 6 27
D 2 11 Hans Nieuwland De Slufter-HSV Gr-R'dam Slufter 3 223 7 38 6 28
A 5 106 Marcel van Houten HSV De Sportvisser Team Hengelhuis Maassluis 207 7 42 6 29
B 28 45 Rob Zandvliet HSV NoordWest 9 Everest 1 199 8 37 6 30
E 5 110 Joury Buskens HSV De Sportvisser Team Hengelhuis Maassluis 301 12 39 7 31
D 14 39 Ruud van Noord De Slufter-HSV Gr-R'dam Rancar 219 10 32 7 32
B 11 173 Zwart Kos HSV Nacht en Ontij   199 8 30 7 33
A 17 48 Richard Schuur HSV NoordWest 9 Everest 2 198 8 32 7 34
C 22 53 Derk Bremmer HSV NoordWest 9 Everest 3 198 8 33 7 35
E 2 12 Krijn Redert De Slufter-HSV Gr-R'dam Slufter 3 249 11 33 8 36
C 17 50 Marcel Pancras HSV NoordWest 9 Everest 2 198 8 32 8 37
B 34 152 Dam Peter van HSV De Sportvisser   179 9 23 8 38
D 30 4 Leen van Marion De Slufter-HSV Gr-R'dam Slufter 1 171 8 28 8 39
A 4 160 Broersen Simon HSV Nacht en Ontij   166 6 39 8 40
E 8 128 Nico Tessel HSV NoordWest 9 Nipro Team 230 12 26 9 41
C 30 3 Rob Koster De Slufter-HSV Gr-R'dam Slufter 1 187 8 40 9 42
D 22 54 Marcel Muntjewerf HSV NoordWest 9 Everest 3 170 7 36 9 43
A 3 135 Leo Onderwater HSV NoordWest 9   165 7 31 9 44
B 16 70 John Haker HSV Nacht en Ontij Nacht en Ontij 2 164 6 36 9 45
E 3 134 Theo van Ewijk HSV NoordWest 9   219 9 31 10 46
C 16 66 Job Zwart HSV Nacht en Ontij Nacht en Ontij 2 167 7 30 10 47
A 28 44 Arie Mak HSV NoordWest 9 Everest 1 165 7 28 10 48
B 9 172 Houtenbos Dik HSV Nacht en Ontij   159 7 25 10 49
D 25 22 Johan van den Hoogen De Slufter-HSV Gr-R'dam Slufter 5 158 7 28 10 50
E 20 9 Heidi Leeuwis De Slufter-HSV Gr-R'dam Slufter 2 201 8 33 11 51
A 15 97 Peter Koeleman HSV De Sportvisser Sportvisser team 1 160 6 32 11 52
C 3 132 Ed Kreuger De Slufter-HSV Gr-R'dam 148 5 39 11 53
D 34 154 Groot Jan HSV Nacht en Ontij   149 5 39 11 53
B 12 75 Ed van Zanten ZBV Terheijde aan Zee Zeevisteam Westland 147 6 33 11 55
E 33 176 Stam Anton HSV Nacht en Ontij   176 6 37 12 56
A 10 20 Rene Brederveld De Slufter-HSV Gr-R'dam Slufter 4 157 7 31 12 57
B 18 34 Thom Beukelman De Slufter-HSV Gr-R'dam Hengelsport Rotterdam 147 5 42 12 58
C 25 23 Henk Verlinden De Slufter-HSV Gr-R'dam Slufter 5 141 7 25 12 59
D 18 32 Ron van Galen De Slufter-HSV Gr-R'dam Hengelsport Rotterdam 134 5 44 12 60
E 26 120 Peter van der Kuijl ZBV Terheijde aan Zee Team Terheijde 3 159 6 40 13 61
A 16 69 Patrick Groen HSV Nacht en Ontij Nacht en Ontij 2 155 7 29 13 62
C 13 123 Jacco Zoon HSV De Salamander Team Salamander 139 6 31 13 63
B 19 64 Theo Minneboo HSV Nacht en Ontij De Egmonden 138 7 25 13 64
D 26 119 Arno Arkesteijn ZBV Terheijde aan Zee Team Terheijde 3 118 6 24 13 65
E 4 164 Burges Steven HSV Nacht en Ontij   159 6 31 14 66
A 31 86 Kees de Weger HSV Brittenburgh Brittenburgh 1 146 7 27 14 67
B 30 2 Hans Nulle De Slufter-HSV Gr-R'dam Slufter 1 133 7 26 14 68
C 23 93 Kees van Duyn HSV Brittenburgh Brittenburgh 2 131 6 28 14 69
D 11 167 Ridder Hans de HSV Nacht en Ontij   110 4 38 14 70
E 29 145 Koos Regeer ZBV Terheijde aan Zee 156 5 37 15 71
A 32 101 Leo Steenvoorden HSV De Sportvisser Sportvisser team 2 143 6 35 15 72
C 15 99 Frans Ras HSV De Sportvisser Sportvisser team 1 130 6 26 15 73
B 32 102 Rick van Loon HSV De Sportvisser Sportvisser team 2 120 5 30 15 74
D 1 158 Schutte Peter HSV Nacht en Ontij   98 4 32 15 75
A 13 125 GertJan Zeeuw HSV De Salamander Team Salamander 143 6 30 16 76
E 25 21 Petra van den Hoogen De Slufter-HSV Gr-R'dam Slufter 5 131 5 39 16 77
C 10 18 Piet de Vlieger De Slufter-HSV Gr-R'dam Slufter 4 123 5 38 16 78
B 3 131 Rianne Kreuger De Slufter-HSV Gr-R'dam 114 5 30 16 79
D 31 89 Niels van Rossum HSV Brittenburgh Brittenburgh 1 83 4 34 16 80
A 9 168 Koper Chris HSV Nacht en Ontij   138 6 30 17 81
E 19 62 Rob Stam HSV Nacht en Ontij De Egmonden 130 5 37 17 82
C 7 58 Braam Kooy HSV NoordWest 9 Bij de Vleet 120 5 40 17 83
B 20 6 Edwin Jongenelen De Slufter-HSV Gr-R'dam Slufter 2 108 5 32 17 84
D 28 42 Jan Tinus Jeensma HSV NoordWest 9 Everest 1 80 4 27 17 85
A 27 83 Toon Keijzer WSV 'sGravenzande Team Marco 137 6 26 18 86
E 1 159 Heijnen Martijn HSV Nacht en Ontij   127 5 33 18 87
C 31 88 Huig Schaap HSV Brittenburgh Brittenburgh 1 105 4 32 18 88
B 23 92 Willem van de Bent HSV Brittenburgh Brittenburgh 2 102 4 37 18 89
D 12 72 Jan Groenewegen ZBV Terheijde aan Zee Zeevisteam Westland 78 3 37 18 90
A 1 155 Glas Paul HSV Nacht en Ontij   136 5 33 19 91
E 13 121 Peter Mourits HSV De Salamander Team Salamander 126 5 39 19 92
C 11 175 Wijker Marcel HSV Nacht en Ontij   103 4 31 19 93
B 14 37 Jos Mels De Slufter-HSV Gr-R'dam Rancar 101 5 29 19 94
D 10 17 Arjan de Bruin De Slufter-HSV Gr-R'dam Slufter 4 75 3 28 19 95
A 20 10 Kees Kleinjan De Slufter-HSV Gr-R'dam Slufter 2 116 5 27 20 96
E 18 31 Ruud 't Manneke De Slufter-HSV Gr-R'dam Hengelsport Rotterdam 113 4 34 20 97
C 35 143 John Beun HSV NoordWest 9   101 5 22 20 98
B 15 96 Ton van Elswijk HSV De Sportvisser Sportvisser team 1 97 4 31 20 99
D 23 94 Jacco Rijnsent HSV Brittenburgh Brittenburgh 2 71 3 29 20 100
A 18 35 Ben van Houten De Slufter-HSV Gr-R'dam Hengelsport Rotterdam 110 5 26 21 101
E 28 43 Gerrit van Hanneghem HSV NoordWest 9 Everest 1 110 4 36 21 102
C 9 174 Prins Leen HSV Nacht en Ontij   99 4 37 21 103
B 4 161 Blok Simon HSV Nacht en Ontij   94 4 35 21 104
D 15 98 Sjaak Witteman HSV De Sportvisser Sportvisser team 1 69 3 29 21 105
E 10 16 Ton Polet De Slufter-HSV Gr-R'dam Slufter 4 108 5 28 22 106
A 21 76 Rob de Bois ZBV Terheijde aan Zee Paddy Zeevisteam 103 4 38 22 107
B 26 117 Cees Ottens ZBV Terheijde aan Zee Team Terheijde 3 91 3 39 22 108
C 33 137 J.D.Egmond HSV Brittenburgh   98 3 39 22 108
D 35 149 Piet Verkade WSV 'sGravenzande   60 2 35 22 110
A 14 36 John Setoe De Slufter-HSV Gr-R'dam Rancar 103 4 29 23 111
E 30 5 Wim Kruining De Slufter-HSV Gr-R'dam Slufter 1 103 3 39 23 112
B 21 77 Ben de Jong ZBV Terheijde aan Zee Paddy Zeevisteam 90 4 36 23 113
C 1 157 Verboom Wil HSV Nacht en Ontij   84 4 25 23 114
D 32 104 Robin Tromp HSV De Sportvisser Sportvisser team 2 54 2 28 23 115
A 6 26 Ary van Vliet De Slufter-HSV Gr-R'dam Slufter 6 98 4 26 24 116
E 14 40 Armel Spee De Slufter-HSV Gr-R'dam Rancar 90 4 32 24 117
B 8 130 Dennis Cornielje HSV NoordWest 9 Nipro Team 81 3 30 24 118
C 27 85 Ruud Helleman WSV 'sGravenzande Team Marco 58 3 23 24 119
D 9 166 Gravemaker Aris HSV Nacht en Ontij   50 2 26 24 120
A 30 1 Arthur Fellinger De Slufter-HSV Gr-R'dam Slufter 1 93 4 24 25 121
B 27 84 Jack Pronk WSV 'sGravenzande Team Marco 79 3 31 25 122
E 16 68 Walte van de Woude HSV Nacht en Ontij Nacht en Ontij 2 77 3 33 25 123
D 33 138 Maikel de Haar HSV Brittenburgh   49 2 27 25 124
C 28 41 John van de Langenberg HSV NoordWest 9 Everest 1 37 1 37 25 125
A 2 13 Piet van Veen De Slufter-HSV Gr-R'dam Slufter 3 93 3 41 26 126
B 13 124 Frans Glorie HSV De Salamander Team Salamander 72 3 34 26 127
E 17 47 Sjaak Huiberts HSV NoordWest 9 Everest 2 72 2 37 26 128
D 17 46 Gerrit Bruin HSV NoordWest 9 Everest 2 44 2 24 26 129
C 19 65 Jeroen van het Veer HSV Nacht en Ontij De Egmonden 23 1 23 26 130
A 11 169 Koper Mike HSV Nacht en Ontij   78 3 29 27 131
B 29 147 Gerrit van de Akker WSV Hoek van Holland 71 3 28 27 132
E 7 60 Teun Leeuwenkamp HSV NoordWest 9 Bij de Vleet 70 3 31 27 133
D 21 79 Koos van de Stap ZBV Terheijde aan Zee Paddy Zeevisteam 31 1 31 27 134
C 32 103 Richard van Loon HSV De Sportvisser Sportvisser team 2 20 1 20 27 135
A 26 116 Ronald van Os ZBV Terheijde aan Zee Team Terheijde 3 76 4 23 28 136
E 23 95 Cor van Klaveren HSV Brittenburgh Brittenburgh 2 58 3 25 28 137
B 22 52 Adrie Bremmer HSV NoordWest 9 Everest 3 41 2 26 28 138
D 7 59 Peter Loef HSV NoordWest 9 Bij de Vleet 25 1 25 28 139
C 20 7 Anita Jongenelen De Slufter-HSV Gr-R'dam Slufter 2 15 1 15 28 140
A 24 115 Marcel Noort HSV De Sportvisser Yuki Team 63 2 43 29 141
E 31 90 Hans Eekhoorn HSV Brittenburgh Brittenburgh 1 41 1 41 29 142
D 4 163 Blok Mats HSV Nacht en Ontij   19 1 19 29 143
A 23 91 Ruben van Rossum HSV Brittenburgh Brittenburgh 2 57 3 20 30 144
E 15 100 Robin van de Laan HSV De Sportvisser Sportvisser team 1 36 1 36 30 146
E 11 171 Himst Jan van de HSV Nacht en Ontij   35 2 19 31 151
E 12 73 Han van der Lek ZBV Terheijde aan Zee Zeevisteam Westland 35 1 35 32 156
E 9 170 Kager Kees HSV Nacht en Ontij   22 1 22 33 161
D 16 67 Rob Zwart HSV Nacht en Ontij Nacht en Ontij 2 0     35 171

 

Wedstrijd 3
Korps
Klas. punten
uitslag  
Team Hengelhuis Maassluis 35 1  
Yuki Team 52 2  
Everest 3 80 3  
Zeevisteam Westland 90 4  
De Egmonden 100 5  
Bij de Vleet 116 6  
Team Terheijde 3 132 7  
Slufter 4 145 8  
Slufter 1 149 9  
Slufter 2 150 10  
Nacht en Ontij 2 154 11  
Sportvisser team 2 158 12  
Nipro Team 163 13 658cm
Everest 1 163 14 444cm
Brittenburgh 1 167 15  
Slufter 5 186 16  
Slufter 3 190 17  
Everest 2 199 18  
Team Marco 212 19  
Hengelsport Rotterdam 215 20  
Sportvisser team 1 224 21  
Team Salamander 231 22  
Rancar 237 23  
Paddy Zeevisteam 246 24  
Brittenburgh 2 258 25  
Slufter 6 1120 26

 

Wedstrijd 3
Vereniging
Ranking Punten
HSV De Sportvisser 1 40
HSV Nacht en Ontij 2 81
HSV NoordWest 9 3 82
De Slufter-HSV Gr-R'dam 4 90
ZBV Terheijde aan Zee 5 122
HSV Brittenburgh 6 324
WSV 'sGravenzande 7 444
HSV De Salamander 8 1357
WSV Hoek van Holland 9 4128
Hoeksche Strandvissers 999 4995